Proje ve Taahhüt

Yangın nedeniyle yüksek oranlarda can ve mal kayıpları meydana gelmektedir. Bunu önlemek için uygun tedbirleri önceden almak gerekir. Alınan bu tedbirler sayesinde olası bir yangın durumunda erken müdahale ile yangın başlamadan kontrol altına alınabilir.  Yangınla mücadele çalışmalarında ilk adım olarak binaların tehlike sınıflarını belirlemek, yangın tesisatları projelendirmesi ve taahhüt çalışmalarını başarıyla uygulamış olup olmadığının kontrol edilmesi ve gerekli yönetmenlikteki isteklerin doğru şekilde uyarlanmış olması gerekmektedir.

Yangın Sistemleri Projelendirme ve Yangın Sistemleri Taahhüt çalışmalarımız uluslararası proje yönetim standartlarına uygun olarak alanında deneyimli teknisyenlerimiz tarafından maksimum enerji verimliliği baz alınarak yürütülür.

Uzman personellerimiz tarafından firmanızın tüm değerlendirilmeleri yapılıp, aşağıda belirtilen tüm başlıklar için Yangın mühendisliği hizmeti verilmektedir. 

• Yapılması öngörülen yangın güvenlik sistemlerinin seçimi ve projelendirmesi,
• Yangın güvenlik sistemlerinin doğru lokasyon’a konumlandırılması  kullanımı,
• Yangına karşı genel önlemlerin tespit edilmesi ve uygulanması, konularında uzman ekip ve  kadromuzla, uluslararası standartlarda hesap ve tasarım yazılımları desteğiyle, yangın yönetmeliğine uygun olarak projelendirmekteyiz.. 

Omorfo olarak müşterilerimizin acil durumlar karşısında güvende olmasına katkı sağlamak temel prensibimizdir.

Diğer Fotoğraflar

Proje ve Taahhüt Proje ve Taahhüt